Hledej a najdi

Průvodci a správci

Tyto kurzy provozuje Dětská misie
Daniel
správce
Vytvořil jsem tuto aplikaci a starám se, aby vše fungovalo, jak má. Také překládám, upravuji a sázím všechny lekce. S dětmi si dopisuji jen v případě technických problémů, když napíší dopis správcům. Jsem pracovníkem Dětské misie a členem Církve bratrské.
Zbyšek
správce
Jsem národním ředitelem Dětské misie. S dětmi si nedopisuji, ale sestavoval jsem celý tým a dohlížím na jeho práci. S manželkou máme dvě dcery, jednu z nich šťastně vdanou. Ve volném čase rád cestuji, chodím po horách a v kapele hraji na bicí nástroje.
Alenka
průvodce
Jsem už 17 let šťastně vdaná, mám skvělého manžela a dvě skvělé děti. Velmi ráda pracuji s dětmi, pořádáme s dětmi různé zajímavé akce, výlety, příměstské tábory i letní tábory. Jsem členem Slezské církve evangelické a. v. a Pán Bůh má v mém životě velmi důležité a jedinečné místo. Jsem šťastná za každé dítě, které může a chce poznávat Pána Boha a důvěřovat Mu ve svém životě.
Jana
průvodce
Mám tři syny a pracuji jako zdravotní sestra v dětské ordinaci. Jsem členkou Křesťanského sboru. V Dětské misii si s dětmi dopisuji v korespondenčních kursech od roku 1996.

Hledej a najdi

Používáte zastaralý prohlížeč, který neumí stránky správně zobrazit.

Použijte prosím jiný prohlížeč.