Hledej a najdi

Informace pro rodiče

Tyto kurzy provozuje Dětská misie

INFORMACE PRO RODIČE

Kdo jsme

Milí rodiče, těší nás váš zájem o korespondenční kurzy, které jsou určeny vašim dětem. Jsme součástí celosvětové křesťanské organizace s osmdesátiletou tradicí, která spojuje lidi z mnoha různých protestantských církví. Naším zájmem je, aby každé dítě mohlo slyšet srozumitelný výklad biblické zprávy o Bohu a Ježíši.

Souhlas rodičů

Na našich akcích respektujeme autoritu rodičů a nepřijímáme děti, které by se jich chtěly účastnit bez souhlasu rodičů. Základní registrace na internetu je anonymní, přesto je dítě výslovně upozorněno, že si má vyžádat souhlas rodičů. Pokud chce dítě svůj účet rozšířit, musí požádat o souhlas rodičů; na e-mail rodiče je poslán odkaz, kterým může spravovat dětský účet. Více informací naleznete v zásadách ochrany soukromí.

Bezpečí

S dětmi si dopisují námi prověření průvodci, kteří nemají možnost děti oslovit mimo aplikaci. Na provoz dohlíží správce, který má nad průvodci pravidelný dohled. K žádným informacím nemá přístup třetí strana. Věnovali jsme mnoho úsilí zabezpečení stránky, aby nikdo nemohl zneužít informace, které děti vyplní. Na školní třídu a pohlaví se ptáme pouze proto, aby automat mohl omezit přístup k lekcím vhodným od vyššího věku a zároveň přizpůsobit text pohlaví dítěte (rozlišení rodu v textu atd.). Spojení se stránkou je vždy šifrované.

Prohlédněte si obsah kurzů

Po zadání e-mailové adresy vám pošleme skrytý odkaz, na kterém si můžete prohlédnout obsah všech kurzů. Váš e-mail nikam neukládáme, ani vám nebudeme nic dalšího posílat.

Hledej a najdi

Používáte zastaralý prohlížeč, který neumí stránky správně zobrazit.

Použijte prosím jiný prohlížeč.