Hledej a najdi

Informace pro rodiče

Tyto kurzy provozuje Dětská misie

INFORMACE PRO RODIČE

Kdo jsme

Milí rodiče, těší nás váš zájem o korespondenční kurzy, které jsou určeny vašim dětem. Jsme součástí celosvětové křesťanské organizace s osmdesátiletou tradicí, která spojuje lidi z mnoha různých protestantských církví. Naším zájmem je, aby každé dítě mohlo slyšet srozumitelný výklad biblické zprávy o Bohu a Ježíši.

Souhlas rodičů

Na našich akcích respektujeme autoritu rodičů a nepřijímáme děti, které by se jich chtěly účastnit bez souhlasu rodičů. Na internetu je situace složitější, protože souhlas není možné ověřit. Částečným řešením je ověření e-mailové adresy při registraci dítěte. Předpokládáme, že se dítě s vlastní e-mailovou adresou může pohybovat na internetu a registrovat se na libovolné stránky. Pokud dítě k registraci použije váš e-mail, jste o jeho registraci informováni. Pokud se přesto dítě registrovalo bez vašeho souhlasu, můžete nás požádat o zablokování účtu.

Bezpečí

S dětmi si dopisují námi prověření průvodci, kteří nemají možnost děti oslovit mimo aplikaci. Na provoz dohlíží správce, který má nad průvodci pravidelný dohled. K žádným informacím nemá přístup třetí strana. Věnovali jsme mnoho úsilí zabezpečení stránky, aby nikdo nemohl zneužít informace, které děti vyplní. Na věk a pohlaví se ptáme pouze proto, aby automat mohl omezit přístup k lekcím vhodným od vyššího věku a zároveň přizpůsobit text pohlaví dítěte (rozlišení rodu v textu atd.). Spojení se stránkou je vždy šifrované.

Prohlédněte si obsah kurzů

Po zadání e-mailové adresy vám pošleme skrytý odkaz, na kterém si můžete prohlédnout obsah všech kurzů. Váš e-mail nikam neukládáme, ani vám nebudeme nic dalšího posílat.

Hledej a najdi

Používáte zastaralý prohlížeč, který neumí stránky správně zobrazit.

Použijte prosím jiný prohlížeč.